Trial Section

Vítejte v trialové sekci! TRIAL SECTION je nový trialový shop, který má na starosti Lukáš Buriánek, který se biketrialu závodně věnuje bez přestávky už od roku 1986. Lukáš je majitelem obchodu Trial Říčany a zároveň již od počátku pracoval i pro DRESSLERshop, kde vyřizoval veškeré objednávky. V průběhu roku 2015 nastal čas, kdy Pepu Dresslera stále více pohlcovalo pořádání jeho úspěšných víkendových Dressler campů a Lukáš chtěl zůstat pouze u trialu. Výsledkem je tento nový eshop, ve kterém každý trialista najde, co potřebuje.

Proč TRIAL SECTION? Přemýšlel jsem nad tím, co by mě vystihovalo, a co by se mohlo promítnout v názvu obchodu. Většina lidí si mě ze závodů určitě pamatuje buď jako jezdce s kolem nebo s berlemi, jako člověka s foťákem a kamerou, anebo jako stavitele sekcí s kladivem, kolíky a mlíkem. Pořádal jsem několik volných závodů, závodů MČR v motocyklovém trialu i biketrialu, stavěl jsem tratě na všech trialových Dressler campech a v roce 2014 jsem pořádal finálový závod MS v biketrialu. Trialová sekce je věc, kde se cítím jako doma a jako název obchodu to byla jasná volba. Tabulka s kolíkem, jako logo, už pak přišla úplně sama.

Od roku 2002 zastupuji značky ECHO, ZOO!, CZAR, GU a ADAMANT v České republice. V roce 2011 jsem se stal distributorem těchto značek i pro Slovenskou republiku.

ECHO ZOO! CZAR GU ADAMANT


Postupem času jsem se stal dovozcem nebo distributorem několika dalších významných výrobců trialových kol, motocyklů a komponentů pro Českou republiku a Slovensko:

 

Neon Because Born SpeedRace FANS
Trident MIST DOB Plazmatic Meta
Chorrillas
MITANI Motor Sports   OSSA  Vertigo